Jump to content
  • 0
Baska

Jak dołączyć do F|A / how to join F|A

Question

Oto kilka warunków które musisz spełniać zeby dołaczyc do naszego klanu !!!

 

 

1. Musisz być dojrzały/a.

 

2. Powinieneś/ powinnaś znać, wszystkie komendy admina i zasady obowiązujące na serwerach i forum .

 

3. Musisz być na forum i serwerach regularnie przez co najmniej od 1 do 3 miesięcy. Jeśli nie korzystasz z forum regularnie to nie będzie wiedział/a, co się dzieje na innych serwerach i u innych członków. Tylko na forum można komunikować się z innymi członkami różnych stref czasowych.

 

4. Minimalny wiek wymagany to 15 lat. Jeśli jesteś młodszy 15 wrzuc na luz i przeczekaj, ale nie odpuszczaj i bądź ciagle aktywny/a.

 

5. powinieneś mieć jaja, żeby dołączyć do słabszej drużyny kiedy przegrywają. Musisz być pierwszym/ą która wyrówna drużyny , gdy zespoły są niesymetryczne.

 

6. Nie tolerujemy nadużyć przez Adminów. Jeśli znajdą się dowody na to zostanie zdegradowany.

 

7. Jeśli będziesz używał Vent regularnie będzie duży plus dla Ciebie. To pomoże nam cie poznać szybciej i co za tym idzie aplikacja zajmie mniej czasu. Niektórzy bywaly dołączyli do nas w czasie krótszym niż 2 tygodnie. Jeśli myślisz, że jesteś nieśmiały i nie chce dołączyć do vent to twój wybór.

 

8. Mamy demokrację systemu. Musisz otrzymać „tak†od 80% innych użytkowników. Tak więc, jeśli myślisz, że będziesz w dobrych stosunkach z założycielami a za plecami narzekał na innych członków i stałych bywalców i będziesz mógł do nas dołączyć to nie zdarzy.

 

Jeżeli uważasz, że te punkty nie stanowią dla ciebie żadnego problemu Umieść swoją aplikacje. Jeśli myślisz, ze jestes najlepszy ze wszystkich , i wszystko ci wolno bo jest to Internet … daruj sobie Szkoda naszego czasu na takich ludzi jak ty…

 

Motywem naszej społeczności jest zapewnienie przyjemnej gry dla wszystkich ras, wieku i płci, gdzie każdy może cieszyć się i zaprzyjaźnić.

=F|A= Jest RodzinÄ… !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×