Jump to content
  • 0
Baska

Podstawowe Zasady na Serwerze/ General Server Rules

Question

1) = F | A= obsługuje PunkBuster ™ oraz PSB. Fearless Assassins Posiada ścisłe zasady co do hakerów. Jeśli kiedyś zostałeś/łaś przyłapany/a na hakowaniu nie dostaniesz się do FA, jeśli zrobisz to będąc w klanie zostaniesz z niego wyrzucony i zbanowany/a na naszych serwerach. ..

 

2) Żadnych głupich głosowań , bądź powtarzania głosowań które zostały odrzucone

 

3) Szanuj innych graczy. Nie molestuj swoich zawodników zespołu w jakikolwiek sposób. Na przykład blokowanie mortatów i pchanie lub utrudniania zadania Covert Ops. Zostaniesz ostrzeżony, zdezorientowany, zgnieciony, wykopany z serwera lub zbanowany ( ale to już ostateczność ) w zależności od admina. Pragniemy żeby przyjemne środowisko zostało utrzymywane na serwerze.

 

4) Nie wypytuj ciągle jak dołączyć do = F |A = podczas gry. Możesz ubiegać się o członkostwo = F |A = na forum.

 

5) Nie kradnij naszych tagow, przyłapany na tym zostaniesz Zbanowany !!!

 

6) . Jakiekolwiek podawanie linków z cheatami na serwerze bądź na forum jest niedozwolone.Jeśli to zrobisz licz się z konsekwencjami !!!

 

7) Nie rekrutuj do innych klanow, nie reklamuj swojego bądź innego klanu na naszych serwerach / forum … Nie wypytuj o xfire, msn etc na serwerach bo w taki sposób możesz zrekrutowac = za złamanie tego przepisu grozi Ban

 

8) Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją admina, ochłoń trochę zanim wdasz Się w potyczki słowne . Jeżeli problemu nie można rozwiązać w grze zgłosić się na forum. Zdjęcia są najlepszym sposobem na udowodnienie / obalenie faktów! Jeśli widzisz ze coś jest nie tak nagraj demo to jeden z najlepszych dowodów! Jeśli Admin podczas gry znajdzie/nagra dowody przeciwko tobie, prawdopodobnie masz przesrane !

 

9) Trickjumping żeby skończyć mapę przed czasem jest nie dozwolone. Niech gracze korzystają z mapy, pozwól im się cieszyć grą. Osobą które nie dostosują się do tej zasady zresetujemy Xp.

 

10) Nie oskarżaj innych graczy /adminów że są hakerami itp., podczas gdy na serwerze. Zrób zdjęcie, demo lub condumps jako dowód, i umieść to w sekcji „skargi†na forum. Nie kłóć się z innymi graczami na tym serwerze lub za pomocą PM.

 

11) Za ciągłe walki/kłótnie z innymi graczami na serwerze. Możesz być wyciszony albo wykopany w zależności od tego co admin uzna za słuszne !!!!.

 

12) Nie interesuje nas, jaki pro jesteś. Nie wyzywaj do walki w ogóle czatu lub w PM. Użyj xfire do tego.

 

14) Skrypty, które mogą dać użytkownikowi przewagę nad innymi graczami są zabronione. Skrypty te mogą na przykład na anty-recoil i skrypty dla moździerza. Osoby korzystające z tych skryptów należy traktować jako normalnych hakerów – czyli Ban staje się oczywisty jeśli po pierwszym ostrzeżeniu nie dostosuje się do prośby usuniecia tego skryptu !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Dobra robota Baska!

 

robiłam nie zrozumieć zasady, dopóki odczytać je w polskich :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.